Op onze naaiclub werden de voorbije tijd enkele dekentjes ineen gezet naar de werkbeschrijving van Cozette*. Ik was meteen fan van deze afwerking, deed inspiratie op en maakte nu voor ’t eerst ook 2 exemplaren als babycadeautje. Katoentjes aan de voorkant, heerlijk zachte teddy aan de achterkant.
Een gepersonaliseerd flockje op basis van het geboortekaartje om het geheel af te werken. Met een grote dankjewel aan Tine die haar Cameo alle knipwerk liet doen.
Volgende keer probeer ik de hoekjes af te werken op basis van de tutorial van Jo Chapeau. Een tip die ik online pas tegenkwam nadat deze 2 exemplaren al afgewerkt waren. Maar zeker te onthouden voor toekomstige dekentjes!
Laat het nu nog maar even goed winteren; Sou en Rik kunnen zich warm houden onder een heerlijk zacht dekentje. Misschien maak ik er op termijn ook nog wel eens eentje voor mezelf!
En een extra bonus: voor Sou en haar grote broer maakte ik ook nog dit duo slabbetjes zoals ik eerder al eens deed.
Tine Van Oevelen
Heel mooi! Wat zou ik blij zijn met zo een mooi afgewerkt geschenk!
Veerle
🙂 dankjewel Tine!
Joke (The Needle Of Choice)
Zo mooi! Die dekentjes zijn heerlijk!
Veerle
Ik vind het ook echt een super patroontje, Joke. Eigenlijk straf dat ik ze nu pas voor ’t eerst eens maakte…